Jdi na obsah Jdi na menu
 

ONLINE Poradna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva - dotaz na léčbu tenisového lokte

Dobrý den,mám od lékaře předepsané na FT tyto procedury : IF na levé předloktí (8-10x) a PIR extenzorů předloktí (8-10x). Provádíte i toto u vás ? Přijela bych se objednat osobně, tak jen jabych nejela zbytečně. Děkuji Eva Z.

Petra Novotná - Re: dotaz na léčbu tenisového lokte

Dobrý den, ano, tyto procedury provádíme.

MUDr. Zdeněk Novotný - Cvičení v těhotenství

Dobrý den, pokud jste těhotná, tak by se cvičení upravit mělo, nejlépe po poradě s fyzioterapeutkou. Neměla byste například cvičit cviky na břiše. Důležité je také zohlednit to, co na vaše těhotenství říká Váš gynekolog, tedy zda je vše v pořádku apod. Zdravím Vás, Novotný Zdeněk

Jana - Cvičení v těhotenství

Dobrý den.

V lednu 2019 jsem pod dohledem fyzioterapeutky začala s cvičením podle L. Mojžíšové. Nyní jsem zjistila rané těhotenství, proto bych se ráda zeptala, zda je možné v nastaveném cvičení pokračovat nebo je potřeba cvičení upravit?

Děkuji Vám za odpověď

S pozdravem

Jana

Bohumil - Cvičení dle Mojžíšové - senior 66 let

Dobrý den,
jsem senior ve věku 66 let, vážím cca 110kg, mám povolené břišní svalstvo a sníženou pohyblivost. Moje manželka cvičí cviky dle Mojžíšovy metody a myslí si, že bych je měl také začít cvičit, obracím se na Vás tedy s prosbou, zda-li bych se k Vám mohl obejdnat na konzultaci, případně nějakou poradnu ohledně cvičení dle Mojžíšové. Předem děkuji za jakýkoliv kontakt a informace.

Zdeněk Novotný - Re: Cvičení dle Mojžíšové - senior 66 let

Dobrý den!
Cvičení dle paní Mojžíšové je samozřejmě vhodné i pro vás, zavolejte na 466 430 840 a objednejte se na cvičení s fyzioterapeutem.
Novotný Zdeněk

Zdeňka - Cvičení v těhotenství podle L. Mojžíšové

Dobrý den.
Před měsícem jsem začala cvičit podle Vašeho DVD - Metoda L. Mojžíšové kvůli bolestem zad a také z důvodu toho, že nemohu podruhé otěhotnět. Chtěla jsem se zeptat, pokud bych nyní otěhotněla, jestli mohu ve cvičení pokračovat, protože mi na záda velmi pomáhá. Velice děkuji za informaci.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Cvičení v těhotenství podle L. Mojžíšové

Dobrý den,
cvičit cviky paní Mojžíšové můžete v těhotenství také, s výjimkou těch, které se cvičí na břiše.
Zdravím a přeji hodně štěstí!

Irena Hrdličková - Metoda Mojžíšové - Katka Drobná

Dobrý den,

ráda bych se objednala na individuální cvičení dle metody Mojžíšové na uvolnění pánevního dna před porodem. Ráda bych zjistila, jestli fyzioterapeutka Katka Drobná toto cvičení provádí. Chodila jsem k ní na rehabilitace, a proto bych se ráda domluvila s ní.

Je možné mi předat kontakt?

Děkuji, Hrdličková

Novotná Petra - Re: Metoda Mojžíšové - Katka Drobná

Dobrý den,
objednání je možné na tel. 466 430 840

Lenka Kubelková - kontakt

Dobrý den,

měla bych na Vás prosbu. V loňském roce jsem před otěhotněním i v době těhotenství chodila k paní Ditě Kocíkové. Holčička se mi narodila předčasně.

Ráda bych paní Kocíkové zaslala e-mail s fotkou dcerky.

Pokud bude souhlasit, můžete mi prosím poslat její e-mail?

Moc děkuji a krásný den.

Lenka Kubelková

Lenka Kubelková - Re: kontakt

Můj e-mail je L.enii@centrum.cz, děkuji

Patrik Krušina - Záda

Dobrý den,
dělám silový trojboj a asi 3 měsíce zpět jsem zvedal 270 kg na mrtvý tah, ruplo mi v zádech v kříži a asi 5 minut jsem jen ležel na zemi a nemohl se pohnout, bolest mi do nohy nevystřelovala, ale záda byla totálně zablokována. Doktoři mi píchli jen injekci a to bylo všechno. Teď po 3 měsících mě to v běžným životě nijak neomezuje, ale když jdu zvedat nějaký váhy, tak jsem klesnul asi o 60%. Nemůžu zvedat větší váhy a při větších opakování mě zase během chvilky záda bolí. Navíc mě to bolí i v oblasti pánve, (po stranách od kříže). Chtěl bych se zeptat, jestli byste mi mohli nějak pomoc, když bych za Vámi přijel na vyšetření.
Děkuji za odpověď

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Záda

Dobrý den,
pokud jste si cvičením nepohnul s obratlem, ploténkou apod., což by vyloučil RTG (lépe MR), tak může jít o distorzi (natažení, podvrtnutí) v oblasti LS přechodu nebo svalový problém. Pokud chcete vyšetřit mnou, neurologem, zavolejte 728 960 139 - můj telefon - a objednejte se k vyšetření , pojišťovna ČPZP hradí vyšetření , ostatní ne , stojí 700kč, vyšetření u Fyzioterapeuta 650kč.

valerián daniel - globální afázie

Po infarktu a následné 40 minutové resuscitaci moje 62 letá matka špatně komunikuje. Jen někdy vyhový na výzvu, nevzpomíná si na jména, ale mluvenému slovu zdá se že rozumí- někdy víc a někdy mín . Osoby pozná ale nevzpomíná si na jména . Pokud mluví jen někdy její slovní projev dává smysl. Je schopna mluvit dlouho, v celých větách ale postrádají většinou smysl. Mluví o věcech které zažila nebo znala ale poskládat větu tak aby dávala smysl nedokáže, jakoby nevěděla přesně význam slov. Zkoušel sem jak je to se čtením , tak schopnost čtení se zachovala. V posledním týdnu mě už dokázala oslovit jménem stejně jako svoji vnučku, což před tím neuměla. V časopisech pozná a pojmenuje některé známé osobnosti. Jedná se o globální afázii? Jak postupovat aby se její stav nadále zlepšoval? Stále je hospitalizovaná v nemocnici. Děkuji

Zdeněk Novotný - Re: globální afázie

Dobrý den,
neznám časové souvislosti a okolnosti včetně výsledků zobrazení mozku apod., ale mohlo dojít k poškození části/částí mozku následkem poruchy prokrvení při infarktu a popsané příznaky mohou být kombinací fatické poruchy a kognitivní poruchy.

Zdeněk Novotný - Re: globální afázie

Krom úpravy zdravotních podmínek (tlak, tep, vnitřní prostředí organismus, léčba event, infekce a jiných komplikací) je samozřejmě důležitá péče logopeda, event. fyzioterapeuta.

Marcela Horáčková - Prosba

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat, zda je možné se u Vás objednat na magnetoterapii a rozcvičení kolenního kloubu po artroskopii? Popř.,jak dlouhá je objednací doba?
Děkuji za odpověď
Marcela Horáčková

Novotná Petra - Re: Prosba

Dobrý den,
na magnetoterapii můžete docházet ihned, neobjednáváme na určitý čas.
Na termíny cvičení se čeká cca 1,5-2 měsíce, pokud Váš stav vyžaduje akutní rehabilitační péči voláme pokud se uvolní místo dříve.
S poukazem od lékaře se dostavte na recepci rehabilitace a vše potřebné Vám sdělí personál.
Hezký den

Milena Poláchová - DVD

Dobrý den, prosím o sdělení, zda je možné u vás si objednat DVD "Desetkrát pro zdraví podle Ludmily Mojžíšové".
Mám již od roku 2001 videokazetu paní Mojžíšové (kterou vyrobila Jičínská Regionální Televize), kde nás se cviky seznamuje paní Bc. Jarmila Novotná. Mám problémy s páteří a tato sestava cviku mi maximálně pomáhá. Cvičím každý den a jsem velice spokojená, protože se cítím dobře. Když náhadou necvičím, tak problémy se ozvou a to buď musím si vzít lék a nebo cvičit. Raději volím cvičení.
Bohužel, videokazeta se mi po tak dlouhé době přetrhla. Na internetu, kde nabízejí tyto kazety mají vyprodáno. Našla jsem jeden zdroj, ale mám takový pocit, že cviky, které tam uvádějí jsou jen pro budoucí maminky.
Proto se obracím na vaše rehabilitační centrum,které je také uvedeno na videokazetě.
Předem mnohokrát děkuji za odpověď s přáním pěkných dnů. Poláchová Milena milena.polach@volny.cz 

.. Anketa ..


Ověřená firma


Spisová značka:

C28576 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové