Jdi na obsah Jdi na menu
 

ONLINE Poradna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Novotná Petra - Re: Prosba

Dobrý den,
na magnetoterapii můžete docházet ihned, neobjednáváme na určitý čas.
Na termíny cvičení se čeká cca 1,5-2 měsíce, pokud Váš stav vyžaduje akutní rehabilitační péči voláme pokud se uvolní místo dříve.
S poukazem od lékaře se dostavte na recepci rehabilitace a vše potřebné Vám sdělí personál.
Hezký den

Milena Poláchová - DVD

Dobrý den, prosím o sdělení, zda je možné u vás si objednat DVD "Desetkrát pro zdraví podle Ludmily Mojžíšové".
Mám již od roku 2001 videokazetu paní Mojžíšové (kterou vyrobila Jičínská Regionální Televize), kde nás se cviky seznamuje paní Bc. Jarmila Novotná. Mám problémy s páteří a tato sestava cviku mi maximálně pomáhá. Cvičím každý den a jsem velice spokojená, protože se cítím dobře. Když náhadou necvičím, tak problémy se ozvou a to buď musím si vzít lék a nebo cvičit. Raději volím cvičení.
Bohužel, videokazeta se mi po tak dlouhé době přetrhla. Na internetu, kde nabízejí tyto kazety mají vyprodáno. Našla jsem jeden zdroj, ale mám takový pocit, že cviky, které tam uvádějí jsou jen pro budoucí maminky.
Proto se obracím na vaše rehabilitační centrum,které je také uvedeno na videokazetě.
Předem mnohokrát děkuji za odpověď s přáním pěkných dnů. Poláchová Milena milena.polach@volny.cz

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: DVD

Dobrý večer, doufám že zaslaná kopie DVD funguje :-)

Anna Bubeníková - Bolest a tlačení mezi lopatkami

Dobrý den, již po několikáté, mám bolest mezi lopatkami, příjde mi jako by mě tam někdo něco vrazil a lomcoval.Také mě tam tlačí.Takový ten pocit když spolknete větší kus knedlíku a tam se Vám zasekl.Mám 2-letou holčičku a občas jí při dovádění zvedám nad hlavu a tak mi každý říká,že mám skříplý nerv.Ale mě to opravdu dost bolí a tlačí a tak nevím.Děkuji za Vaší odpověď.

Zdeněk Novotný - Re: Bolest a tlačení mezi lopatkami

Dobrý den,
pokud jsou potíže od páteře, tak fyzioterapie pomůže, nutné je ale vyšetření lékařem, takhle virtuálně si jist být nemohu, podobně se může projevit třeba gastroezofageální reflux (návrat kyselého obsahu žaludku do jícnu) apodobně... netroufnu si tedy ani radit cviky, atp.

Ivana Červenková - Jak začít?

Dobrý den,

kontaktuji vás na základě zdravotních potíží, které mě dlouhodobě provázejí. Díky fyzioterapeutce paní PhDr. Jarmile Novotné jsem se po netu dostala až na vaše webové stránky rehabilitačního centra. Mojí otázkou je, zda u vás paní fyzioterapeutka PhDr. Jarmila Novotná působí. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

Ivana Červenková

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Jak začít?

Dobrý den,
zakladatelka našeho rehabilitačního centra, moje maminka, zemřela v roce 2015. Naši fyzioterapeuti pokračují v její práci.

Ivana Červenková - Jak začít?

Dobrý den,

omlouvám se za dotaz, měla jsem lépe hledat na internetu, než jsem se zeptala. Mohu se přihlásit na SKUPINOVÝ ZÁCVIK DLE LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ pondělí 24. 10. 2016 12:30 - 16:00? Nebo je třeba u Vás neprve navštívit neurologickou ambulanci? Na neurologii chodím už od ZŠ, ale myslím, že pro sebe mohu udělat více, než je mi zatím nabízeno. Poprvé na revmatologii jdu (jsem objednána) na 31.10.2016.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Jak začít?

Dobrý den,
na skupinový zácvik se můžete určitě přihlásit, nemusíte mít žádné doporučení od lékaře.
Pro objednání volejte 466 430 840
Děkuji a s pozdravem Novotný

Radka Váňová - metoda paní Mojžíšové - PCO

Dobrý den,

Již dva roky se snažíme s manželem o miminko. Manžel ma spermiogram v pořádku, já mam PCO syndrom. Myslíte, že i v tomto případě mi mohou pomoct cviky paní Mojžíšové? Váňová

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: metoda paní Mojžíšové - PCO

Dobrý den!
Při léčbě PCO syndromu může pomoci, když cvičit dle paní Mojžíšové budete, například se může zvýšit pravděpodobnost ovulačních cyklů - hlavní je ale léčba doporučená lékařem gynekologem, cvičením a kontrolou u Fyzioterapeuta se šance na otěhotnění zvýšit může.

Marie Š - Žádost o změnu termínu

Dobrý den, na Váš uvedený email jsem poslala žádost o změnu termínu RHB v pátek 17. 6. z důvodů nemoci, byla jsem objednána na 10.00 hod, Dejte mi, prosím, prostřednictvím email či telef. vědět, zda budete mít volný náhradní termín ještě v červnu. Díky

Kateřina - Prosba o radu

Prosím, nevíte, kde a kdo používá k rehabilitaci metodu paní Mojžíšové ve Zlínském kraji?
Děkuji

Novotná Petra - Re: Prosba o radu

Dobrý den, bohužel kontakt na nikoho nemáme. Zeptejte se v některém rehabilitačním centru ve vašem kraji, většinou mají fyzioterapeuti přehled kdo používá tuto metodu v okolí. Litujeme, že Vám nemůžeme poskytnout konkrétní informaci. Hezký den

MUDr. Zdeněk Novotný - Knížky o metodě paní Mojžíšové

Dobrý den, knížky o metodě se dají zakoupit v knihkupectvích, nemáme ale již žádnou vazbu na vydavatele, který maminčiny knihy vydával.

Dobromila - metoda LM

Dotaz pro Mgr.Jarmilu Novotnou.Absolvovala jsem 2 kurzy v Koutech N.D. Na kurz velmi ráda vzpomínám ,dost mě posílil a lidem pomohl.Nejsem fyzioterapeut ale jen obyčejná masérka s 22 letou praxí.Dnes a denně se setkávám s případy které nemohu vyřešit, protože masáž není bůh.Proto vás chci požádat aby jste opět vyslala do éteru další vydání metody LM s cviky. . Není totiž vůbec možné ji koupit .Chci ji dál doporučovat ! zde je i můj email ajsaela@gmail.com. Pokud by jste to chtěla více rozebrat .I tak děkuji za odpověď DN

Majka - Žádost o změnu termínu

Dobrý den, jsem objednána na zítra, 28. 1. 2016 na cvičení dle Mojžíšové, na čas na 14.30 hod.
Chci požádat z důvodů virozy a střevních obtíží o změnu termínu, pokud budete mít v příštím týdnu či jiný den. Posílala jsem taktéž emailovou zprávu. Prosím, odpovězte mi do ní.

Petra Novotná - Re: Žádost o změnu termínu

Dobrý den, již jsem Vám zprávu se změnou termínu poslala, prosím o potvrzení zda Vám termín vyhovuje( můžete zaslat na náš email) hezký den Novotná

Iva - SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat pro kolik lidiček je skupinový zácvik?
V loňském roce bylo možné hradit tento zácvik ze zdr. poj.(při doporučení od dr.), platí to i pro tento rok?
Děkuji za odpověď.
G.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den,
Na cvičeni bývá max. 10 klientek, skupinový zácvik není hrazen pojišťovnou. 

Ověřená firma


Spisová značka:

C28576 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové