Jdi na obsah Jdi na menu
 

ONLINE Poradna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Jak začít?

Dobrý den,
zakladatelka našeho rehabilitačního centra, moje maminka, zemřela v roce 2015. Naši fyzioterapeuti pokračují v její práci.

Ivana Červenková - Jak začít?

Dobrý den,

omlouvám se za dotaz, měla jsem lépe hledat na internetu, než jsem se zeptala. Mohu se přihlásit na SKUPINOVÝ ZÁCVIK DLE LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ pondělí 24. 10. 2016 12:30 - 16:00? Nebo je třeba u Vás neprve navštívit neurologickou ambulanci? Na neurologii chodím už od ZŠ, ale myslím, že pro sebe mohu udělat více, než je mi zatím nabízeno. Poprvé na revmatologii jdu (jsem objednána) na 31.10.2016.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Jak začít?

Dobrý den,
na skupinový zácvik se můžete určitě přihlásit, nemusíte mít žádné doporučení od lékaře.
Pro objednání volejte 466 430 840
Děkuji a s pozdravem Novotný

Radka Váňová - metoda paní Mojžíšové - PCO

Dobrý den,

Již dva roky se snažíme s manželem o miminko. Manžel ma spermiogram v pořádku, já mam PCO syndrom. Myslíte, že i v tomto případě mi mohou pomoct cviky paní Mojžíšové? Váňová

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: metoda paní Mojžíšové - PCO

Dobrý den!
Při léčbě PCO syndromu může pomoci, když cvičit dle paní Mojžíšové budete, například se může zvýšit pravděpodobnost ovulačních cyklů - hlavní je ale léčba doporučená lékařem gynekologem, cvičením a kontrolou u Fyzioterapeuta se šance na otěhotnění zvýšit může.

Marie Š - Žádost o změnu termínu

Dobrý den, na Váš uvedený email jsem poslala žádost o změnu termínu RHB v pátek 17. 6. z důvodů nemoci, byla jsem objednána na 10.00 hod, Dejte mi, prosím, prostřednictvím email či telef. vědět, zda budete mít volný náhradní termín ještě v červnu. Díky

Kateřina - Prosba o radu

Prosím, nevíte, kde a kdo používá k rehabilitaci metodu paní Mojžíšové ve Zlínském kraji?
Děkuji

Novotná Petra - Re: Prosba o radu

Dobrý den, bohužel kontakt na nikoho nemáme. Zeptejte se v některém rehabilitačním centru ve vašem kraji, většinou mají fyzioterapeuti přehled kdo používá tuto metodu v okolí. Litujeme, že Vám nemůžeme poskytnout konkrétní informaci. Hezký den

MUDr. Zdeněk Novotný - Knížky o metodě paní Mojžíšové

Dobrý den, knížky o metodě se dají zakoupit v knihkupectvích, nemáme ale již žádnou vazbu na vydavatele, který maminčiny knihy vydával.

Dobromila - metoda LM

Dotaz pro Mgr.Jarmilu Novotnou.Absolvovala jsem 2 kurzy v Koutech N.D. Na kurz velmi ráda vzpomínám ,dost mě posílil a lidem pomohl.Nejsem fyzioterapeut ale jen obyčejná masérka s 22 letou praxí.Dnes a denně se setkávám s případy které nemohu vyřešit, protože masáž není bůh.Proto vás chci požádat aby jste opět vyslala do éteru další vydání metody LM s cviky. . Není totiž vůbec možné ji koupit .Chci ji dál doporučovat ! zde je i můj email ajsaela@gmail.com. Pokud by jste to chtěla více rozebrat .I tak děkuji za odpověď DN

Majka - Žádost o změnu termínu

Dobrý den, jsem objednána na zítra, 28. 1. 2016 na cvičení dle Mojžíšové, na čas na 14.30 hod.
Chci požádat z důvodů virozy a střevních obtíží o změnu termínu, pokud budete mít v příštím týdnu či jiný den. Posílala jsem taktéž emailovou zprávu. Prosím, odpovězte mi do ní.

Petra Novotná - Re: Žádost o změnu termínu

Dobrý den, již jsem Vám zprávu se změnou termínu poslala, prosím o potvrzení zda Vám termín vyhovuje( můžete zaslat na náš email) hezký den Novotná

Iva - SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat pro kolik lidiček je skupinový zácvik?
V loňském roce bylo možné hradit tento zácvik ze zdr. poj.(při doporučení od dr.), platí to i pro tento rok?
Děkuji za odpověď.
G.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den,
Na cvičeni bývá max. 10 klientek, skupinový zácvik není hrazen pojišťovnou.

MUDr. Zdeněk Novotný - Hypoxicko - ischemický inzult

Dobrý den,
protože je většina slov v počeštěné latině, má být správně inzult, nikoli insult, ale důležitější a pro vás významově přeložené to je událost, úder (inzult) a adjektiva znamenají "nedostatečné okysličení, nedostatečné prokrvení".
Myslím, že autor tímto slovním spojením myslel příhodu způsobenou nedostatečným zásobením mozku (event. jiného orgánu) krví.

Olga - neurologie

Dobry den co znamena hypoxicko-ischemicky insult?

Jarmila Vrbová - Rehabilitace

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jak dlouho se u vás čeka na rehab.Za odpověď předem moc děkuji

Novotná Petra - Re: Rehabilitace

Dobrý den, nemohu Vám dát konkrétní odpověď, záleží na předepsaném výkonu a samotné diagnoze s kterou jdete na rehabilitaci. Objednání probíhá osobně na naši recepci s přihlédnutím ke všem okolnostem. Snažíme se vyjít vstříc Vašim požadavkům co nejdříve.

Navrátilová - Metoda p. Mojžíšové

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak často zveřejňujete termín skupinového zácviku metody podle p. Mojžíšové?

Děkuji za odpověď, Navrátilová

Novotná Petra - Re: Metoda p. Mojžíšové

Dobrý den, skupinový zácvik cvičení metody dle p. Mojžíšové probíhá tak 4x za rok. Další termín bude asi v polovině února. Sledujte naše stránky, v lednu uvedeme termín. 

Ověřená firma


Spisová značka:

C28576 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové