Jdi na obsah Jdi na menu
 

ONLINE Poradna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Novotná Petra - Re: Prosba o radu

Dobrý den, bohužel kontakt na nikoho nemáme. Zeptejte se v některém rehabilitačním centru ve vašem kraji, většinou mají fyzioterapeuti přehled kdo používá tuto metodu v okolí. Litujeme, že Vám nemůžeme poskytnout konkrétní informaci. Hezký den

MUDr. Zdeněk Novotný - Knížky o metodě paní Mojžíšové

Dobrý den, knížky o metodě se dají zakoupit v knihkupectvích, nemáme ale již žádnou vazbu na vydavatele, který maminčiny knihy vydával.

Dobromila - metoda LM

Dotaz pro Mgr.Jarmilu Novotnou.Absolvovala jsem 2 kurzy v Koutech N.D. Na kurz velmi ráda vzpomínám ,dost mě posílil a lidem pomohl.Nejsem fyzioterapeut ale jen obyčejná masérka s 22 letou praxí.Dnes a denně se setkávám s případy které nemohu vyřešit, protože masáž není bůh.Proto vás chci požádat aby jste opět vyslala do éteru další vydání metody LM s cviky. . Není totiž vůbec možné ji koupit .Chci ji dál doporučovat ! zde je i můj email ajsaela@gmail.com. Pokud by jste to chtěla více rozebrat .I tak děkuji za odpověď DN

Majka - Žádost o změnu termínu

Dobrý den, jsem objednána na zítra, 28. 1. 2016 na cvičení dle Mojžíšové, na čas na 14.30 hod.
Chci požádat z důvodů virozy a střevních obtíží o změnu termínu, pokud budete mít v příštím týdnu či jiný den. Posílala jsem taktéž emailovou zprávu. Prosím, odpovězte mi do ní.

Petra Novotná - Re: Žádost o změnu termínu

Dobrý den, již jsem Vám zprávu se změnou termínu poslala, prosím o potvrzení zda Vám termín vyhovuje( můžete zaslat na náš email) hezký den Novotná

Iva - SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat pro kolik lidiček je skupinový zácvik?
V loňském roce bylo možné hradit tento zácvik ze zdr. poj.(při doporučení od dr.), platí to i pro tento rok?
Děkuji za odpověď.
G.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: SKUPINOVÝ ZÁCVIK METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ

Dobrý den,
Na cvičeni bývá max. 10 klientek, skupinový zácvik není hrazen pojišťovnou.

MUDr. Zdeněk Novotný - Hypoxicko - ischemický inzult

Dobrý den,
protože je většina slov v počeštěné latině, má být správně inzult, nikoli insult, ale důležitější a pro vás významově přeložené to je událost, úder (inzult) a adjektiva znamenají "nedostatečné okysličení, nedostatečné prokrvení".
Myslím, že autor tímto slovním spojením myslel příhodu způsobenou nedostatečným zásobením mozku (event. jiného orgánu) krví.

Olga - neurologie

Dobry den co znamena hypoxicko-ischemicky insult?

Jarmila Vrbová - Rehabilitace

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jak dlouho se u vás čeka na rehab.Za odpověď předem moc děkuji

Novotná Petra - Re: Rehabilitace

Dobrý den, nemohu Vám dát konkrétní odpověď, záleží na předepsaném výkonu a samotné diagnoze s kterou jdete na rehabilitaci. Objednání probíhá osobně na naši recepci s přihlédnutím ke všem okolnostem. Snažíme se vyjít vstříc Vašim požadavkům co nejdříve.

Navrátilová - Metoda p. Mojžíšové

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak často zveřejňujete termín skupinového zácviku metody podle p. Mojžíšové?

Děkuji za odpověď, Navrátilová

Novotná Petra - Re: Metoda p. Mojžíšové

Dobrý den, skupinový zácvik cvičení metody dle p. Mojžíšové probíhá tak 4x za rok. Další termín bude asi v polovině února. Sledujte naše stránky, v lednu uvedeme termín.

Jan Struk - dotaz

Dobrý den,
chci přihlásit na masáže svého strýce a jelikož jsem byl velmi spokojený s masážemi od maséra, který masíruje pouze v úterý a ve čtvrtek odpoledne a má matka byla taktéž spokojena s masáží od mladšího pana maséra, pošlete mi prosím jejich jména.
Děkuji.
S pozdravem
Jan Struk
e-mail: Jan.Struk@seznam.cz

Edita Slabá - Metoda Mojžíšová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možný zácvik metody podle p. Mojžíšové u Vás objednat i individuálně, termín 12.10. mi nevyhovuje. Jsem po dvou zamlklých potratech, všechna vyšetření mám za sebou a kromě zvýšené hyperhomocysteinémie mi nebylo nic zjištěno. Dočetla jsem se, že metoda Mojžíšová má pozitivní vliv i na opakované potraty. Podle mé gynekoložky je ale v případě zamlklých potratů cvičení zcela zbytečné. I tak bych se ale ráda objednala na "zaučovací" lekci a po té cviky doma cvičila. Bylo by to u Vás možné? O miminko se opět začneme snažit od listopadu, ráda bych proto, kdyby mi cviky někdo vysvětlil co nejdříve. Velmi děkuji za odpověď.E. Slabá

MUDr. Zdeněk Novotný, Petra Novotná - Re: Metoda Mojžíšová

Dobrý den, ano je zde možnost individuálního objednání. Prosím zavolejte na tel. č.: 466 430 840. Domluvíte si vhodný termín, který Vám bude vyhovovat a bude volno u naši fyzioterapeutky.
Hezký den Novotná

Kocourková - CT LS páteře

Mám delší dobu bolesti páteře a ráda bych znala Váš názor jak řešit uvedený nález na CT páteři. Děkuji
CT LS páteře:
Vyšetření provedeno nativně helikálním modem s provedením sagitálních MPR, v rozsahu segmentů L1-S1.
Skelet ve vyšetřené oblasti přiměřené struktury a denzity, bez ložiskových změn.
Páteřní kanál obvyklého tvaru, šíře okolo 16mm v sagitální a 20mm ve frontální rovině.
Foramina intervertebralia nejsou zúžena.
Cirkulární plošná protruze ploténky L3/4 do 3mm s tlakem na durální vak, který AP 11mm.
Cirkulární plošná protruze ploténky L5/S1 do 3mm s lehkou impresí na durální vak, odstupy nerv. kořenů S1 v těsném kontaktu s ploténkou.
Další ploténky jsou homogenní, obvyklé denzity, bez výhřezu či výraznější protruze.
Durální vak i nervové kořeny bez zjevných patologických změn.
Z á v ě r:
Cirkulární plošná protruze ploténky L3/4 s tlakem na durální vak.
Cirkulární plošná protruze ploténky L5/S1 s impresí na durální vak, odstupy nerv. kořenů S1 v těsném kontaktu s ploténkou.


MUDr. Zdeněk Novotný - Re: CT LS páteře

Dobrý den,
Vámi okopírovaný nález na bederní páteři může a nemusí souviset s potížemi, jinými slovy nelze řešit CT nález bez znalostí potíží pacienta a naopak, někdy nelze řešit potíže pacienta bez znalosti CT, nebo lépe MR nálezu.
Pro lepší ilustraci ještě uvedu to, že Vámi uvedený nález nemusí dělat vůbec žádné potíže a naopak těžký blok bederní páteře se silnými bolestmi může mít nález na CT skoro normální.
Víc opravdu nemohu říci, snad jen to, že nejspíše není nález na operaci, jedině, že byste měla příznaky (odpovídající kompresím kořenů S1, event. L4) velmi silně vyjádřené.

Misa - cviceni p.Mojzisove

Dobry den,
potrebuji nejake doporuceni od lekare?Rada bych se objednala na cviceni p.Mojzisové.Děkuji

MUDr. Zdenek Novotny - Re: cviceni p.Mojzisove

Dobry den,
doporuceni od lekare nepotrebujete, skupinove cviceni nehradi zdravotni pojistovny. Na nasich strankach je datum dalsiho cviceni uveden. Vsechny informace, jak nejlepe se cvicenim zacit a jak postupovat, se dozvite tam.
Novotny 

Ověřená firma


Spisová značka:

C28576 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové