Jdi na obsah Jdi na menu
 

ONLINE Poradna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Lupénka

Dobrý den, chtěla bych koupit dárkový poukaz na nějakou proceduru ve VAšem rehabilitačním centru, pro paní trpící lupénkou. Prosím o radu, kterou. Lupénku má paní na rukou a nohou. S přáním hezkého dne

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Lupénka

Dárkový poukaz zakoupíte v našem RHB centru- např. v ceně 500Kč je relaxační masáž obličeje, + k tomu zdarma masáž dekoltu, na poukazu není napsaná cena, jen název procedury, neboť je to dárek. Nepíšete, na jaké potíže by měla procedura být, proto radím ten obličej, jinak lze absolvovat i masáž zad za 250-500Kč, lepší je info na místě, lupénka není problém, jen nesmí být ve stadiu zánětu, zhoršená, apod.

Mária Galbavá - Metóda pani Mojžíšovej

Dobrý večer. Prosím Vás, školíte aj nových rehabilitačných pracovníkov v metóde pani Mojžíšovej? Ďakujem.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Metóda pani Mojžíšovej

Dobrý den, zaškolování v metodě Mojžíšové provádí pouze doškolovací centrum NCONZO Brno viz. http://www.nconzo.cz

Petra Vrchlická - Dotaz žebra

Dobrý den přeji,
chtěla bych se zeptat, zdali můžu při cvičení Mojžíšové metody dělat něco špatně, když mám vychýlená žebra směrem doprava a špatně se mi dýchá. Jako bych měla hrudník stlačení dovnitř (takový pocit). Rozbolel mě i žaludek a necítím se celkově dobře. Moc Vám děkuji za odpvěď. Zdraví Petra V.

MUDr. Zdeněk Novotný - Re: Dotaz žebra

Dobrý den,
při cvičení cviků podle paní Mojžíšové samozřejmě může něco bolet, zejména pokud byste měla nějaké předchozí svalové, event. kloubní problémy a pokud byste cviky cvičila s nějakou chybičkou. Nejlepší by bylo objednat se na vyšetření u p. Kristýny Novotné, DiS. a s ní konzultovala potíže. Zavolejte 7,30-14,30 na 466 430 840 a objednejte se.
Novotný Zdeněk

K.P. - Poděkování

Vážený pane doktore,
dovolte, abych Vám vyjádřil veliké srdečné poděkování. Dne 7.2. 2012 jsem si způsobil zranění nohy a to tak, že jsem měl dvojitou šikmou zlomeninu pravého kotníku. Kolegové mě odvezli na úrazovou chirurgii do Semtína, kde jsem dostal sádru. Chodím v Pardubickém Titanu na rehabilitaci a cítím se velice dobře, nejraději bych už berle zahodil, ale ještě se nepostavím, noha mě neunese. Díky však vysoké odbornosti Vašich lidí v Titanu vím, že brzy budu zas chodit normálně.
Velice si Vás proto vážím, ale také si vážím lidí v Titanu, který má po
Pardubicích dobré jméno. Tímto Vám velice děkuji. S úctou K.P. 

Ověřená firma


Spisová značka:

C28576 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové